جراحی بینی در مشهد 👃 + نکات و هزینه✔️

شکل بینی به عنوان عضو مرکزی صورت ، بر زیبایی چهره می افزاید. همه ما دست کم یکبار به این موضوع اندیشیده ایم که چگونه جراحی بینی در مشهد تا به این اندازه می تواند زیبایی را برای فرد به ارمغان بیاورد؟ اگر توجه کنید متوجه می شوید که این عضو مانند محور تقارن در صورت عمل می کند که اندکی انحراف در آن فورا به چشم می اید و زیبایی سایر اجزا را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به دلیل همین اثرات شگفت انگیز ، آمار فزاینده ای برای این پروسه گزارش شده است. اگر شما هم در گروه افرادی جای دارید و می خواهید از صفر تا صد این پروسه آگاه شوید، دکتر یگانه تیموری، بهترین جراح بینی مشهد ، مطالعه مقاله زیر توصیه می کند.

جراحی بینی - دکتر یگانه تیموری

جراحی بینی چیست؟

عمل بینی که با نام رینوپلاستی (rhinoplasty) نیز شناخته می شود ، پروسه ای است که در طی آن پزشک به تغییر شکل و بهبود وضعیت ظاهری و عملکرد عضو می پردازد. به عبارت بهتر ، جراحی بینی در مشهد با تکیه بر اهداف زیبایی هم ظاهر عضو را تغییر می دهد و هم می تواند به طور همزمان در اصلاح مشکلات تنفسی ، نقش مهمی ایفا کند. بینی متشکل از قسمت های مختلفی اعم از استخوان ، بافت های پوستی و غضروفی ، مخاط عضله و چربی است. در طی این فرایند بسته به نوع نقص موجود ، پزشک درصد متفاوتی از بافت های یاد شده را تغییر می دهد. که نام های متفاوتی به هر کدام از این پروسیجر ها داده می شود. برای مثال افرادی که تحت عمل بینی استخوانی قرار می گیرند ، بافت استخوانی آن ها بیشتر از سایر نواحی دستخوش تغییر قرار می گیرد یا افرادی که دارای بینی گوشتی هستند ، با قرار گرفتن تحت جراح بینی گوشتی ، می توانند به فرم ، شکل و عملکردی بهتری در این عضو صورتخود دست پیدا کنند.

اهداف جراحی بینی

اگر عمل زیبایی بینی در مشهد زیر نظر یک متخصص حاذق انجام پذیرد ، اهداف زیر را محقق خواهد کرد:

 • اصلاح انحراف بینی
 • رفع قوز و برآمدگی روی پل
 • خوش فرم کردن نوک دماغ
 • کاهش چشمگیر سایز
 • ایجاد تقارن در سوراخ های بینی
 • درمان مشکلات تنفس

انواع جراحی زیبایی بینی

بهترین جراح بینی مشهد ، بسته به نوع نقص و ایرادات موجود در بینی و اقداماتی که در جهت رفع آنها انجام می دهد ، پروسه را تحت الگوهای جراحی خاص به انجام می رساند . به این ترتیب انواع مختلف جراحی بینی در مشهد عبارتند از :

 1. عمل بینی اولیه
 2. جراحی ترمیمی بینی
 3. سپتوپلاستی
 4. سپتورینوپلاستی
 5. جراحی پولیپ بینی
 6. تیپ پلاستی

رینوپلاستی اولیه چیست؟

وقتی فرد برای اولین بار تحت جراحی بینی در مشهد قرار می گیرد ، نام اولیه را بر روی آن قرار می دهیم. در فرایند عمل زیبایی دماغ هم موضوع زیبایی و هم بحث فانکشنال عضو تحت پوشش قرار می گیرد. بسته به اینکه پزشک عمل بینی گوشتی یا استخوانی را بر روی عضو انجام می دهد ، از یکی از دو تکنیک جراحی بینی باز و بسته بهره می جوید.

نگاهی به عمل ترمیمی بینی

جراحی بینی ترمیمی که با نام ثانویه نیز شناخته و زمانی انجام می شود که فرد بعد از انجام رینوپلاستی اولیه از نتیجه دریافتی رضایت نداشته باشد. در این صورت به همان جراح یا پزشک دیگری برای اصلاح و ترمیم مراجعه می کند. اگر شما در انتخاب جراح بینی در مشهد نهایت دقت را به عمل آورید نیازی به عمل جراحی بینی ترمیمی نخواهید داشت.

سپتوپلاستی

در این فرایند ، بهترین دکتر جراحی بینی در مشهد، به رفع انحراف سپتوم می پردازد. به زبانی ساده تر برخلاف جراحی زیبایی بینی ، به این پروسه ، از دید زیبایی نگاه نمی شود و ایشان به رفع مشکلات فانکشنال بینی که در اثر ضربه یا شکست به وجود می آید ، می پردازد.

سپتورینوپلاستی

با توضیح هر کدام از موارد فوق ، مفهوم سپتورینوپلاستی قابل درک خواهد بود. این پروسه که در گروه عمل زیبایی بینی قرار دارد ، متشکل از دو فرایند سپتوپلاستی (عمل انحراف بینی) و رینوپلاستی است. همانطور که در بالا نیز به این موضوع اشاره کردیم ، رفع انحراف سپتوم و بهبود عملکرد تنفسی با سپتوپلاستی انجام پذیر است این در حالی است که عمل بینی (رینوپلاستی) به جنبه زیبایی می پردازد.

جراحی پولیپ بینی

پولیپ عارضه ای است که تاکنون دلیل مشخصی برای آن کشف نشده است ، اما در مجموع رشد بافت های انگور شکل در مجرای تنفسی می باشد و معضلاتی اعم از مشکلات تنفسی ، عفونت و خروپف حین خواب را به وجود می اورد. در یکی از جنبه های جراحی بینی در مشهد ، پزشک به برداشت پولیپ ها می پردازد.

تیپ پلاستی

این اقدام که در مقایسه با موارد ذکر شده ، پیچیدگی کمتری دارد و تمرکز آن بر روی اصلاح نوک بینی است. این پروسه به افرادی توصیه می شود که در سایر نواحی دماغ آن ها ، ایراد مشهودی مشخص نیست و تنها عیب موجود به نوک آن بر می گردد.

 

چگونه عمل بینی موفق داشته باشیم؟

اگر می خواهید که شانس موفقیت شما در پروسه جراحی بینی در مشهد افزایش پیدا کند لازم است قبل از برداشتن هرگامی فاکتورهایی را مدنظر قرار دهید. این عوامل به حدی موثر هستند که می توانند ضامن رضایت شما از عمل بینی در مشهد یا سایر نقاط باشند ، مواردی که حتما می بایست آن ها را در گوشه ذهن نگه دارید عبارتند از :

 • حساسیت در انتخاب جراح

برای اینکه بتوانید به عملکرد پزشک منتخب در عمل زیبایی بینی کاملا اعتماد کنید ، لازم است تحقیقات گسترده ای انجام دهید و با بررسی دقیق نمونه کارهای رینوپلاستی قبل و بعد از عمل جراحی بینی در مشهد ، به میزان تخصص ایشان واقف شوید. جستجو در اینترنت و دیدن فیلم های واقعی به افرادی توصیه می شود که در مسافت دورتری از محل انجام جراحی بینی، زندگی می کنند. اگر مطب متخصص مورد نظر ، در حوالی محل زندگی شماست ، حتما به صورت حضوری به مطب بروید و مستقیما با سایر مراجعین عمل بینی صحبت کنید.

 • برخورداری از سلامت جسمانی

همانطور که از نام عمل زیبایی بینی مشخص است ، این پروسه ماهیت جراحی دارد. بنابراین بدن شما می بایست قوای جسمانی کافی برای اعمال تغییرات اعم از استفاده از مواد بیهوشی ، ایجاد برش و غیره را داشته باشد. افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند برای رینوپلاستی مناسب نیستند.

 • آگاهی کامل نسبت به تغییرات

به خواسته خود برای جراحی بینی اقدام کنید. صرفا به علت اینکه جمع کثیری از افراد ان را انجام می دهند ، دال بر این موضوع نیست که می تواند برای شما نیز مفید باشد. میزان تغییرات بعد از جراحی زیبایی بینی ، از مهم ترین خواسته زیباجویان است. آن ها می خواهند به طور واضح شاهد میزان تغییرات باشند.

 

نمونه کارهای جراحی بینی دکتر یگانه تیموری

چگونه برای عمل بینی آماده شویم ؟

بعد از انتخاب بهترین دکتر رینوپلاستی در مشهد و مراجعه به ایشان ، جهت حضور در جلسه مشاوره ، بعنوان مهم ترین فاز اقدامات قبل از جراحی بینی نیاز است موارد زیر مورد بررسی قرار بگیرند:

بررسی سوابق بیماری فرد : اولین و مهم ترین سوالی که تاثیر مستقیمی بر فرایند جراحی بینی در مشهد خواهد گذاشت و تعیین می کند که ایا شما برای این پروسه کاندیدای مناسبی تلقی می شوید یا خیر ، عدم ابتلا به بیماری های زمینه ای می باشد. داروهایی که مصرف می کنید و سبک زندگی متفاوت همگی بر این پروسه اثر منفی خواهد گذاشت.

انجام معاینات بالینی : قبل طی کردن هر مرحله ای، پزشک با دقت کافی عضو را مورد بررسی قرار می دهد. میزان بافت های موجود ، انحراف در سپتوم و غیره نوع پروسه پیش رو را مشخص و پلن جراحی را برای شما می چیند.

تهیه تصاویر از بینی : جمع آوری داده های مورد نیاز رینوپلاستی ، تنها به موارد یاد شده ختم نمی شود. جراح شما را مجاب به تهیه تصاویری از عضو می کند تا هم گواهی بر میزان نقوص باشد و هم ایشان بتواند طی فرایند جراحی از آن مدد بگیرد. در برخی موارد ، استفاده تصاویر تهیه شده از سی تی اسکن ، می تواند به روشنی میزان انحراف سپتوم برای انجام جراحی زیبایی بینی را به تصویر بکشد.

آشنایی با فرایند جراحی بینی

اغلب متدی که پزشکان برای آغاز این پروسه در نظر می گیرند ، بیهوشی عمومی است. اینکه ایشان چه دوزی از مواد بیهوشی استفاده کند کاملا به پیچیدگی پروسه بستگی دارد. در جراحی بینی در مشهد برای برخی از مراجعین اعمال تغییرات از طریق بی حسی موضعی انجام می شود ، که البته کاملا به تکنیک پزشک وابسته است. جراح بینی مشهد ، پس استفاده از بیهوشی ، پزشک با ایجاد برش ها در دو ناحیه ، روش مختلفی را برای جراحی در نظر می گیرد. اگر فاصله بین دو سوراخ بینی که کلوملا نامیده می شود، محل مورد نظر برای برش زدن باشد ، در واقع پزشک از روش باز در عمل زیبایی بینی بهره گرفته است. در این پروسه پزشک با بالا بردن پوست روی بینی ، شرایطی را فراهم می اورد که در آن به طور کامل می تواند به ساختار داخلی عضو اشراف داشته باشد. شرایط دیگر که در آن جراحی از طریق برش های داخلی انجام می شود ، عمل بسته نام می گیرد.

مراقبت های بعد از جراحی بینی

مراقبت های بعد از جراحی بینی - دکتر یگانه تیموری

برخی از علائم و نشانه هایی که در فاز مراقبت های بعد از جراحی بینی در طول دوره ریکاوری ، باید به آنها دقت داشته باشید ، شامل موارد زیر می باشد :

 • ورم و کبودی در ناحیه جراحی شده و اطراف آن از عوارض نرمال ، هستند که می توانید با قرار دادن کمپرس یخ ، در طول 72 ساعت اول بعد از جراحی بینی در مشهد و در فواصل زمانی 15 دقیقه ای کمک قابل ملاحظه ای به کاهش سریع تر آن کنید.
 • در صورت احساس درد ، از داروهای مسکن تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید. دقت کنید که تمام داروهای تجویز شده از قبیل داروهای آنتی بیوتیک را طبق دستور مصرف کنید تا با مشکل عفونت در ناحیه جراحی روبرو نشوید.
 • با توجه به اینکه در طول هفته اول بعد از جراحی ، روی بینی تان گچ گرفته می شود مراقب باشید تا در طول این مدت ، گچ بینی خیس یا شل نشود. بعد از یک هفته ، لازم است به پزشک خود مراجعه کنید تا گچ بینی به دست او برداشته شود.
 • در طول فاز بهبود ، از کشیدن سیگار و نوشیدن الکل ، جداً خودداری کنید. این دو ماده ، تاثیرات منفی زیادی روی فاز بهبود می گذارند و علاوه بر طولانی کردن دوره ریکاوری ، باعث می شوند که بهبود در ناحیه جراحی شده ، با کیفیت مطلوب پیش نرود.
 • در زمان خوابیدن ، خصوصاً در طول هفته اول بعد از جراحی بینی در مشهد ، بهتر است به پشت بخوابید. خوابیدن در این پوزیشن ، از بینی شما در برابر احتمال افتادن به زمین به روی صورت و آسیب دیدن بینی ، محافظت می کند. بعلاوه ، با توجه به اینکه بافت بینی در طول این مدت ، بسیار حساس و اسیب پذیر است ، بهترین جراح بینی مشهد به شما توصیه می کند که از وارد آمدن هر گونه فشار ناشی از بالا رفتن جریان خون به بینی خودداری کنید و بهتر است در زمان خوابیدن ، با قرار دادن چند بالش در زیر سر ، در حالت لمیده بخوابید.

گام به گام جراحی بینی

اگر بخواهیم صفر تا صد فرایند را در گام های زیر خلاصه کنیم، به دسته بندی زیر مواجه خواهیم شد:

استفاده از بیهوشی : بسته به نتایج آزمایش و تشخیص متخصص بیهوشی دوز مناسبی از ماده مورد نظر برای شما استفاده می شود تا طی فرایند متوجه هیچ دردی نشوید.

ایجاد برش : جراح با استفاده از متد باز و بسته به اعمال برش عضو می پردازد تا دسترسی کافی به ساختار داخلی بعد از عمل بینی فراهم آید.

تغییر فرم : در ادامه ایشان با استفاده از ابزار خاص، به رفع انحرافات و عیوب می پردازد.

اعمال بخیه : برای اینکه بینی بعد از عمل دچار عفونت نشود، لازم است محل برش ها به درستی به هم متصل گردند. استفاده از بخیه جذبی و غیر جذبی در جراحی زیبایی بینی، مد نظر قرار دارد.

نتیجه نهایی جراحی بینی در مشهد : پس از قرار دادن اسپلینت بر روی عضو و پانسمان آن در رینوپلاستی، زیباجو به اتاق ریکاوری منتقل داده می شود تا پس از به دست آوردن هوشیاری شاهد تغییرات شگفت انگیز خود باشد.

چگونه بهترین جراح بینی را انتخاب کنیم ؟

جراحی بینی - دکتر یگانه تیموری

اگر قصد دارید جراحی بینی در مشهد را  انجام دهید ، قطعاً دوست دارید بهترین نتیجه از عمل ، عایدتان شود و برای محقق شدن این هدف ، لازم است اصطلاحاً کار را به دست کاردان بسپارید و با انجام تحقیقات کامل در فاز انتخاب جراح بینی ، دستیابی به یک نتیجه موفقیت آمیز را تضمین کنید. و اما دکتر یگانه تیموری بهترین جراح بینی مشهد ، به داوطلبین این پروسیجر زیبایی توصیه می کند که لحاظ کردن نکات زیر می تواند به آنها کمک کند تا در این پروسه با موفقیت بیشتری قدم بردارند:

 • حتماً متخصص جراحی را انتخاب کنید که در زمینه جراحی پلاستیک بینی و صورت ، دارای تخصص یا فوق تخصص است.
 • تجربه جراح بالقوه تان در انجام جراحی بینی را مورد بررسی قرار دهید.
 • حتماً گالری عکس های قبل و بعد از عمل بیماران قبلی جراح را نگاه کنید تا در خصوص سبک و کیفیت کار او ، ایده های خوبی به دست آورید.
 • حتماً شرکت در جلسه مشاوره با جراح را جدی بگیرید. این جلسه از نظر جراحان با تجربه ، یک فرصت طلایی هم برای بیمار و هم برای جراح ، محسوب می شود که در طول آن ، بیمار می تواند درباره ایده ها ، دغدغه ها و انتظارات خود از عمل ، صحبت کرده و جراح نیز با انجام معاینات و بررسی سابقه پزشکی بیمار ، اطلاعات مفیدی برای ترسیم یک پلن درمان کامل ، به دست آورد.

تمرکز روی تجربه جراح ، فاکتور شماره یک در نتیجه موفقیت امیز

حتماً برای انجام تحقیقات کامل ، وقت بگذارید. زمانی که یک جراح ، در زمینه انجام عمل بینی ، از تجربه وسیعی برخوردار باشد ، بهتر می تواند چالش های جراحی را پیش بینی کرده و از بروز عوارض جانبی بالقوه جلوگیری کند. برخورداری دکتر عمل بینی خوب از تجربه سطح بالا ، ضامن دستیابی به یک نتیجه موفقیت امیز است. یک جراح بینی خوب در مشهد ، در زمان مشاوره با بیمار خود ، بمنظور بالا بردن کیفیت نتیجه جراحی و ارتقا دادن جذابیت هر چه بیشتر در چهره بیمار ، در صورت تشخیص مساعد بودن وضعیت سلامت عمومی بیمار جهت قرار گرفتن تحت جراحی های ترکیبی از قبیل جراحی پلک در مشهد ، پروتز چانه و سایر موارد ، توصیه های لازم را در اختیار بیمار قرار می دهد.

اهمیت انجام تحقیقات در فاز انتخاب جراح ، بر پایه مبانی علمی

شاید اگر در توصیه یک متخصص عمل بینی خوب به بیماران ، ببینید یا بخوانید که قبل از تصمیم گیری برای جراحی ، سطح اطلاعات خود را درباره عمل بینی بالا ببرید ، با خود فکر کنید که اطلاع داشتن شما از آنچه در طول جراحی می گذرد ، چه تاثیری می تواند روی نتیجه داشته باشد ؟ مگر قرار است که جراحی را شما انجام بدهید که درباره آن اطلاعات داشته باشید؟ خیر . علت چنین توصیه ای از سوی یک جراح بینی خوب ، این است که با بالا بردن سطح اگاهی خود در خصوص عمل زیبایی بینی ، قدم هایتان را در فازهای مختلف ، آگاهانه تر بر می دارید و همین امر ، ضریب موفقیت شما را در سفر جراحی بالا تر می برد. وقتی اطلاعات تان در خصوص این پروسیجر زیبایی بالا باشد ، در فاز های مختلف ، از قبیل اقدامات قبل از جراحی بینی یا مراقبت های بعد از جراحی بینی یا مهم ترین فاز یعنی انتخاب بهترین جراح بینی ، قدم های حسب شده تری بر می دارید.

چسب زدن بعد از جراحی بینی در مشهد

بعد از برداشته شدن گچ ، پزشک به بینی شما چسب می زند. زمانی که ایشان این کار را برای شما انجام می‌دهد دقت کنید تا روش صحیح چسب زدن را آموزش ببینید و بتوانید بدون دغدغه خودتان چسب بینی‌تان را بزنید. برای انجام این کار ، مراحل زیر را دنبال کنید:

 • تمیز کردن پوست صورت و بینی با پنبه الکلی برای از بین بردن چربی‌های سطح پوست بینی و اطراف آن
 • تهیه چسب مناسب بینی که ایجاد حساسیت‌ نکند.
 • برش چسب در قطعه‌های 3-5 سانتی‌متری برای چسباندن روی پل بینی و یک قطعه 10-12 سانتی متری برای چسباندن به شکل U

زمان مناسب زدن چسب به بینی

بلافاصله بعد از برداشتن گچ بینی، چسب زدن به بینی شروع می شود. این کار اغلب به مدت یک تا یک ماه و نیم بعد از عمل بینی در مشهد باید همچنان ادامه داشته باشد.

اهداف زدن چسب به بینی بعد از عمل

 • ایجاد فشار یکنواخت برای کاهش تورم بینی
 • تسریع روند بهبودی و کوتاه شدن دوره نقاهت
 • مانع از شکل‌گیری اسکار پوست بینی و اطراف آن
 • هشدار به اطرافیان برای مدیریت رفتارهایشان

اگرچسب زدن بینی درست انجام نشود چه اتفاقی خواهد افتاد؟

چسب زدن به بینی باید به درستی و طبق توضیحات پزشک انجام شود تا بتواند تأثیر خوبی بر جای گذارد. اگر در زدن چسب اشتباه کنید یا درزمان جدا کردن آن از پوست آن را محکم
بالا بکشید ممکن است ساختارتازه شکل داده شده بینی که به تازگی جراحی شده است آسیب ببیند.
چسب زدن به بینی وظیفه عمده کمک به کاهش ورم بعد از عمل را دنبال می کند پس در زمان چسباندن آن ، دقت کنید که فشار در سطح یکنواخت و درست به بینی وارد شود.

نکروز بینی

در موارد بسیار نادر بعد از جراحی بینی ممکن است پوست بینی سیاه شده و نکروز بینی بعد از عمل رینوپلاستی اتفاق بیافتد. چنین عارضه ای در موارد حاد ، مرگ بافت بینی را می تواند به همراه داشته باشد که به نام نکروز بینی شناحته می شود. اگر پروسه خون و اکسیژن رسانی به بینی بعد از عمل با کیفیت مطلوب انجام نشود بینی ممکن است در معرض چنین اتفاق ناخوشایندی قرار گیرد.

تیره شدن بافت بینی دارای انواع مختلف انعقادی ، پنیری و آبکی می باشد که هریک از انها دارای علائم خاص خود بود و عوارض متفاوتی را بر جای می گذارند.
استعمال دخانیات و مصرف مشروبات الکلی یکی از علل بروز این عارضه است و به همین دلیل برای پیشگری از آن ، جراح خوب عمل بینی در مشهد در دوره قبل و بعد از عمل بینی ، به بیمار توصیه می کند تا مصرف این دو ماده را برای مدتی ترک کند.

آیا عمل زیبایی بینی با لیزر امکان پذیر است؟

لیزر درمانی تنها در بهبود ایرادات سطحی در پوست بینی کاربرد دارد و در مواردی در صورت تشخیص و صلاحدید دکتر خوب عمل بینی در مشهد ، برای ایجاد برش در زمان انجام عمل بینی مورد استفاده قرار می گیرد. اما ادعای قدرت انجام جراحی زیبایی بینی و ایجاد تغییر شکل و فرم در چارچوب بینی با استفاده از لیزر چیزی جز یک ادعای کذب نیست.

کبودی بعد از عمل زیبایی بینی را چگونه کاهش دهیم؟

در طول دوره بهبودی پس از عمل زیبایی بینی ، کبودی در ناحیه بینی ، گونه‌ها یا اطراف چشم ها کاملاً طبیعی بوده و واکنش طبیعی بدن در تلاش برای بهبود دادن ناحیه جراحی شده است. به توصیه کتخصص گوش و حلق و بینی قرار دادن کمپرس یخ روی روی نواحی کبود شده در فواصل زمانی 15 دقیقه ای در طول چند روز اول بعد از جراحی رینوپلاستی می تواند به کاهش سریع تر و قابل ملاحظه تر کبودی کمک قابل ملاحظه ای کند.

ورم بینی بعد از عمل جراحی بینی را چگونه کاهش دهیم؟

ورم بینی بعد از عمل زیبایی بینی از عوارض نرمال جراحی دماغ بوده و این ورم در دو فاز یا مرحله کاهش می یابد. در فاز اول بعد از عمل بینی در مشهد بخش عمده ای از ورم در طول یک دوره چند هفته ای فروکش می کند و فاز دوم ورم که خصوصاً در نوک بینی ماندگار تر است ، برای فروکش کردن به یک دوره چند ماهه و حتی یک ساله زمان نیاز دارد. برای کمک به کاهش ورم ، رعایت نکات مراقبتی توصیه شده توسط جراح بینی خوب در مشهد در خصوص محدود کردن سطح فعالیت های ورزشی و فیزیکی سنگین و نیز نکات تغذیه ای و رعایت بهداشت بینی می تواند به فروکش کردن سریع تر ورم کمک کند.

آیا عمل بینی درد دارد؟

درد بعد از جراحی زیبایی بینی شاید برای بسیاری از داوطلبین رینوپلاستی نگران کننده باشد ولی بسیاری از همین داوطلبینی که به دست بهترین جراح بینی در مشهد عمل شده اند ، بعد از تجربه کردن عمل ، از آن به عنوان یک جراحی بدون درد یا درد خفیف یاد می کنند. دکتر خوب عمل بینی برخی داروهای مسکن و ضد درد را برای بیمار تجویز کرده و استراحت را برای کمک به مهار و کنترل بهتر درد توصیه می کند.

احساس گرفتگی و کیپ شدن بینی تا کی ادامه دارد؟

گرفتگی بینی یا کیپ شدن بینی بعد از رینوپلاستی به دلیل وجود ورم بافت داخل بینی اتفاق می افتد و نفس کشیدن را برای شما از طریق بینی دشوار خواهد کرد. خوشبختانه با کاهش تورم بینی و شستشوی بینی و خارج شدن ضایعات از قبیل خونابه خشک شده ، حس گرفتگی بینی بعد از راینوپلاستی نیز از بین می رود.

قیمت عمل بینی در مشهد

هزینه جراحی زیبایی دماغ تحت تاثیر عوامل مختلف در دامنه متفاوتی قرار دارد. نوع بینی از لحاظ گوشتی یا استخوانی بودن ، روش و تکنیک های استفاده شده درجراحی ، مهارت جراح ، هزینه بیهوشی و برخی عوامل دیگر در این خصوص تاثیرگذار هستند.
زمانی که در فاز تصمیم گیری برای جراحی بینی در مشهد قرار می گیرید ، دقت داشته باشید که هر چند قیمت عمل زیبایی بینی و هزینه ای که قرار است برای آن پرداخت کنید مهم است ولی نباید از نظر رده بندی در جایگاه بالاتر از اهمیت حرفه‌ای بودن جراح بینی قرار گیرد چون سپردن عمل به دست یک جراح تازه کار و در نظر نگرفتن تخصص و سابقه جراح و تعداد نمونه عمل‌های موفقی که انجام داده است می تواند شما و نتیجه جراحی تان را در معرض پیامدهایی قرار دهد که نه تنها باعث هدر شدن هزینه صرف شده برای این جراحی می شود بلکه ممکن است ناچار شوید برای رفع ایرادات به وجود آمده با متحمل شدن هزینه مضاعف تحت جراحی ترمیمی قرار بگیرید.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
10 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
سبا
سبا
4 ماه قبل

سلام من دو ماه از عملم گذشته دیشب دست برادرزادم خورد تو بینیم
خون نیومد ولی خیلی درد گرفت
ممکنه شکسته باشه؟ نیاز به معاینه هست؟

شیرین کمالی
شیرین کمالی
4 ماه قبل

سلام شما لیفت سانترال رو همزمان با عمل بینی انجام میدید؟

زهره شمس
زهره شمس
3 ماه قبل

سلام برای عمل بینی رضایت والد لازمه؟

مینا
مینا
3 ماه قبل

سلام خانم دکتر شما با چه بیمه هایی قرار داد دارید برای عمل بینی؟

مرجان خوشبخت
مرجان خوشبخت
2 ماه قبل

سلام وقت بخیر من تقریبا یک ماهه پروتز گونه انجام دادم میخوام ببینم میشه بینی ام رو جراحی کنم ؟

جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در:
جدیدترین مقالات:
اشتراک گذاری در: