بهترین جراح بینی مشهد

یکی از مسائلی که اکثر زیباجویان از آن گلایه دارند ، موضوع پیدا کردن جراح بینی حاذق می باشد. از آنجایی که جراحی زیبایی بینی ، تغییرات همیشگی را به ارمغان می اورند ، این عزیزان حق دارند که در انتخاب پزشک حساس باشند. با توجه به اینکه جوینده یابنده است ، فاکتورهایی وجود دارد که توجه به آن ها ، فرد را در یافتن پزشک کمک می کند. در این مقاله دکتر یگانه تیموری ، بهترین جراح بینی مشهد ، از این فاکتورها به روشنی صحبت می کند تا افراد به درستی یک پزشک مجرب برای جراحی بینی در مشهد انتخاب کنند.

بهترین جراح بینی - دکتر یگانه تیموری

چرا دکتر یگانه تیموری را برای جراحی بینی انتخاب کنم؟

به طور کلی انتخاب جراح بینی با تخصص و مهارت بالا ،علاوه بر کاهش عوارض جراحی بینی دارای مزیت های بسیار زیادی می باشد. برای مثال خانم دکتر یگانه تیموری بهترین جراح بینی در مشهد ، علاوه بر تخصص مورد نیاز برای انجام جراحی بینی ، از مهارت و تجربه بسیار بالایی نیز برخوردار بوده که همین موضوع باعث تمایز ایشان می شود.
بهترین جراح بینی پزشکی است که با ارائه مشاوره دقیق درباره نحوه عمل بینی ، تکنیک مناسب و شناخت اجزای صورت بهترین تکنیک را به کار برده تا بیمار با نتایج مثبت رو به رو شود.
علاوه بر آن خانم دکتر یگانه تیموری ، بهترین جراح بینی در مشهد دارای نمونه کارهای متنوع بوده و این موضوع باعث میشود تا بیمار به راحتی بتواند با سبک کار ایشان آشنا شود.

تاثیر انتخاب جراح خوب بینی بر نتیجه عمل

بسیاری از بیمارانی که بهترین جراح بینی را انتخاب می کنند و برای سلامتی خود اهمیت قائل هستند ، از کمترین میزان آسیب ناشی از عوارض جراحی شده و بهترین نتیجه را از عمل بینی دریافت می کنند. برای مثال جراح با مهارت می داند که از چه تکنیکی استفاده کند که بیمار دچار آسیب های تنفسی نشود. یا مثال دیر پزشک می داند که بینی مناسب چهره فرد فانتزی یا طبیعی است و بر طبق آن به بیمار مشاوره می دهد.

مهم ترین معیارهای انتخاب جراح بینی

اولین معیاری که در انتخاب جراح از جمله بهترین جراح بینی مشهد حائز اهمیت است ، این موضوع می باشد که ایشان از بورد تخصصی برخوردار باشد، منظور از بورد تخصصی ، اتمام دوران تحصیلی هفت ساله پزشکی عمومی و دریافت تخصص در فیلد راینوپلاستی می باشد.

ویژگی های حرفه ای بهترین جراح بینی مشهد

با توجه به اینکه این افراد به خوبی با آناتومی بینی فرد آشنایی دارند ، در همان جلسه مشاوره به نقص و میزان آن پی می برند. جراح بینی خوب در مشهد برای هر فرد ، یک پروسه عمل مجزا را در نظر می گیرد و از یک دریچه مشترک به زیباجویان خود نگاه نمی کند ؛ همچنین توجه خوبی به فاکتورهای متعدد در نتایج جراحی بینی اعم از میزان استخوانی و گوشتی بودن، جنسیت و غیره دارد.

دکتر خوب عمل بینی در مشهد از تجربه کافی در این زمینه برخوردار می باشد و زیباجویان بسیاری که تحت نظر ایشان عمل انجام داده اند از نتیجه دریافتی رضایت کامل دارند. از آنجایی که متخصصان عمل بینی از حس زیبایی شناختی خوبی برخوردارند ، می دانند که فرد با مشکلاتی منحصر به فرد به آن ها مراجعه می کند. بنابراین بهترین دکتر عمل بینی در مشهد راهی را در پیش می گیرد که بیشترین تناسب در چهره زیباجو ایجاد شود. لازم به ذکر است که زیبایی تنها به کوچکی سایز بینی ارتباط ندارد و تعریف آن از نظر متخصص عمل بینی در مشهد بر اساس استاندارد های طلایی، به ایجاد توازن بین اجزا برمی گردد.

  • برخورداری از ذوق هنری و تلفیق ان با تکنیک های جراحی در حین انجام عمل
  • اهمیت دادن به کیفیت تنفس بیمار بعد از عمل
  • انتخاب ایده آل ترین روش و تکنیک جراحی
  • صبر و حوصله به خرج دادن در پاسخ گویی به سوالات بیمار
  • برخورداری از سابقه درخشان و تجربه و مهارت بالا

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی در مشهد

این مسئله کاملا به مسافت شما از محل فعالیت پزشک منتخب بستگی دارد. با ترویج علم استفاده از دنیای مجازی ، بررسی نمونه کارهای جراح بینی که در شهر دیگر قرار دارد ، از طریق اینترنت آسان شده است. کافی است در اینترنت و شبکه های اجتماعی ، نمونه کارها و نتایج دکتر خوب عمل بینی را دنبال کنید. در صورت دیدن نمونه کارها و رضایت از آن ها از همان طریق ، نوبت اینترنتی دریافت کرده و به متخصص رینوپلاستی منتخب خود مراجعه کنید. در دسترسی بودن آرشیو کامل بهترین جراح بینی مشهد دکتر یگانه تیموری ، این امکان را به ساکنین در سایر شهرها می دهد تا با توان بالای این جراح در خصوص ترکیب علم و هنر و خلق نتایج فوق العاده آشنا شوند.

انجام رینوپلاستی در محل زندگی

افرادی که قصد دارند به بهترین دکتر عمل بینی نزدیک محل سکونت خود برای انجام جراحی بینی مراجعه کنند ، لازم است بدانند که تحقیقات خود را به عکس و ویدیوهای وایرال شده منحصر نکنند و با مراجعه حضوری ، به طور مستقیم شاهد رضایت زیباجویان باشند. از این طریق می توانید با دکتر خوب عمل بینی نیز جلسه مشاوره ای داشته باشید تا ایشان تعیین کند که ایا برای این پروسه کاندیدای مناسبی هستید یا خیر. دکتر یگانه تیموری دکتر خوب عمل بینی در مشهد جلسه مشاوره را به مانند فرصت طلایی تلقی می کند.

از مهارت پزشک اطمینان حاصل کنید.

بارها شنیده ایم که مثلا یکی از پزشکان در انجام جراحی بینی مردانه مهارت بیشتری دارد. از انجایی که همه افراد با مشکلات یکسان به انجام رینوپلاستی روی نمی اورند و از طرفی هم انتظارات آن ها یکی نیست ، سعی کنید به جراح بینی مراجعه کنید که شما را به نتیجه دلخواهتان برساند. در تمامی این مراحل انتخاب جراح بینی خوب در مشهد این نکته را در گوشه ذهن نگه دارید که جراح حاذق بینی درصورتی به خواسته شما پاسخ مثبت می دهد که عملکرد طبیعی عضو دچار اختلال نشود.

نمونه کارهای دکتر یگانه تیموری بهترین جراح بینی مشهد
مواردی که بهترین جراح بینی مشهد از آن آگاهی دارد

اینکه موفقیت هر نوع جراحی بسته به دانش ، مهارت ، تجربه و تکنیک جراح متخصص عمل بینی دارد ، غیر قابل انکار است. این موضوع را فراموش نکنید که شما هستید که بهترین دکتر گوش و حلق و بینی را انتخاب می کنید، با دقت در انتخاب خود می توانید به تخصص وی اعتماد و از نتایج لذت ببرید. بهترین جراح بینی مشهد از انجایی مشخص می شود که به هریک از مسائل زیر توجه ویژه ای داشته باشد:

میزان تاثیری که این فرایند بر زیبایی شما دارد. درست است که جراحی بینی به عنوان یکی از تاثیرگذارترین اقدامات زیبایی معرفی شده است ، در این بین افرادی هستند که این پروسه یا تاثیر چندانی بر آن ها ندارد و یا اینکه عدم توازن در چهره آن ها به مسائل دیگری از جمله ناهنجاری فک ارتباط دارد. دکتر عمل بینی خوب با تشریح این موضوع ، شما را به درست ترین مسیر هدایت می کند.

توضیح کامل اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی و فاکتورهای موثر بر نتیجه جراحی ؛ با توجه به میزان دانش دکتر خوب برای عمل بینی نسبت به این مسائل ، می توانید از انتخاب خود مطمئن شوید. بهترین جراح بینی مشهد شرایطی را که باعث می شود ، شرایط قبل ، بعد و حین عمل با اختلال مواجه شود توضیح می دهد. به این ترتیب فرد این ایام را با موفقیت پشت سر می گذارد.

صحبت صریح از تمامی جوانب مثبت و منفی : این حق زیباجو است که بداند چه مسائلی را پیش رو خود خواهد داشت. با توجه به همین مسائل او متوجه می شود که برای انجام پروسه شخص مناسبی است.

اهمیت انتخاب جراح خوب بینی

از آن جایی که دیدگاه جراح رینوپلاستی در نتیجه دریافتی هر شخص تاثیر به سزایی دارد لازم است به شخصی مراجعه کنید که ایشان بتواند در کنار ایجاد زیبایی بصری ، به رفع مشکلات تنفسی نیز بپردازد. بیاد داشته باشید غفلت در این امر ، اثرات سو همیشگی را برای شما به همراه خواهد داشت که در نهایت شما را به انجام جراحی بینی ترمیمی مجاب می کند. در طی هربار جراحی ، ساختار طبیعی بافت ها تضعیف می شود، توجه به این موضوع که تنها طی انجام یکبار جراحی ، به مطلوب خود برسید بسیار اهمیت دارد.

بهترین جراح بینی مشهد - دکتر یگانه تیموری

بهترین جراح بینی مردانه

با وجود اینکه در بانوان و اقایان ، بهترین دکتر عمل بینی مراحل مشابهی را طی می کند تنها تفاوت در این دو گزینه دیدگاه و عملکرد متخصص رینوپلاستی نسبت به شرایط خواهد بود. از آنجایی که اغلب اقایان طرفدار مدل طبیعی هستند ، جراح خوب بینی در مشهد برای آن ها تغییرات را به نحوی اعمال می کند که با سایر اجزای صورتشان ، به بیشترین تناسب برسد. کوچکی و سربالا بودن بینی از مواردی است که این افراد میلی به ان ندارند. تفاوت دیگری که در عمل بینی این به علت سبک زندگی این افراد و شیطنت های دوران کودکی آن ها وجود دارد ، بروز شکستگی و وجود انحراف در بینی آن ها می باشد. به همین دلیل جراح عمل زیبایی و فانکشنال یعنی سپتورینوپلاستی را برای آن ها انجام می دهد. یعنی در عمل آقایان علاوه بر ایجاد تناسب ، رفع انحراف سپتوم نیز به چشم می خورد. این پروسه مستلزم دانش کافی است زیرا جراح بینی در طی این پروسه به شکستن استخوان و تراشیدن آن می پردازد.

مهارت بهترین جراح بینی مشهد در عمل بینی ترمیمی

مراجعه به دکتر خوب عمل بینی که در انجام جراحی بینی ترمیمی مهارت دارد از آن حیث حائز اهمیت است که این فرد با مشاهده زیباجویان مختلف و بروز مشکلاتی که باعث شده آن ها از جراحی بینی راضی نباشند ، علاوه بر این موضوع این اشخاص به علم پیوند غضروف و گرافت تبحر دارند. به همین دلیل اگر بینی شما دارای ساختار سست باشد به نحوی که در جراحی بینی اولیه متخصص جراحی بینی به پیوند غضروف نیاز پیدا کند ، به خوبی می تواند مشکل را مدیریت کند. برای افرادی که بینی گوشتی دارند و ساختار عضو تنفسی آن ها بیشتر از پوست ضخیم و غضروف تشکیل شده ، جراح بینی با انجام پیوند غضروف ، پس از تقویت بستر به اعمال اصلاحات می پردازد.

چگونه یک جراح بینی خوب را انتخاب کنیم؟

مشاوره گرفتن از دوستان و آشنایان و جست و جو در اینترنت یا مراجعه به وب سایت و یا اینستاگرام هر دکتر عمل بینی و مشاهده نمونه کارها و سوابق کاری ایشان می تواند در ارزیابی هر متخصص گوش و حلق و بینی بالقوه و انتخاب بهترین جراح بینی مشهد موثر واقع شود. همه این کارها، قبل از ملاقات حضوری با مراجعه به مطب دکتر جراح پلاستیک مورد نظر می تواند ما را در مسیر انتخاب بهترین جراح ، کمک کند.
انتظارات خود را از جراح بینی تان بیان کنید.
جراح بینی در طول جلسه مشاوره ، در خصوص انتظارات از نتیجه جراحی با بیمار خود صحبت می کند. میزان انتظارات بیمار از عمل زیبایی بینی مورد بررسی قرار می گیرد و البته ، لازم است که در سطحی منطقی باشد. این کار می تواند بهترین دکتر عمل بینی را در رسیدن به یک نتیجه مطلوب، کمک کرده و غالباً رضایت بیمار را به همراه دارد.

بهترین جراح بینی استخوانی در مشهد

اگر داوطلب جراحی بینی هستید حتماً با عناوین جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی گوشتی روبرو شده اید. استفاده از این عناوین به معنی گوشتی یا استخوانی بودن بینی نیست و دکتر بینی خوب تنها برای قابل درک تر کردن فرایند جراحی برای بیمار از انها استفاده می کند. سپردن عمل به دست جراح بینی خوب در مشهد که در هر یک این این دو حوزه مهارت و تجربه عمیقی داشته باشد بدون شک منجر به خلق نتیجه ای رضایت بخش خواهد شد.
عمده ترین عامل تعیین کننده تفاوت بینی گوشتی و بینی استخوانی، تفاوت درضخامت پوست است. بینی های استخوانی پوست نازکی دارند ولی بینی های گوشتی اغلب دارای پوستی ضخیم هستند. دکتر یگانه تیموری بهترین جراح بینی مشهد نقش پوست و ضخامت آن را در نتیجه جراحی بینی تعیین کننده می داند چراکه برخورداری بینی از پوستی با ضخامت نرمال، علاوه بر پوشش دادن ایرادات بسیار خفیف در چارچوب بینی بعد از عمل، تغییرات زیبایی را که در طول فرایند در ساختار استخوانی و غضروفی ایجاد شده است به نمایش می گذارد.

از دیگر نکاتی که دکتر خوب عمل بینی در مشهد در زمان عمل این عضو لحاظ می کند، استفاده از تکنیک گرافت غضروف در صورت لزوم برای تقویت کردن چارچوب بینی جهت حفظ تغییر شکل ها و اصلاحات ایجاد شده در بینی است.
نوع بینی در تکنیک هایی که جراح زیبایی بینی در طول رینوپلاستی مورد استفاده قرار می دهد تاثیرگذار است ولی نمی توان گفت که نوع بینی، محدودیت جدی را برای نتیجه نهایی رینوپلاستی به وجود می آورد. اگر جراح متخصص عمل بینی منتخب شما از سطح مهارت و تجربه بالایی برخوردار باشد می تواند در هر نوع بینی، عالی ترین و رضایت بخش ترین جراحی را انجام داده و بهترین نتیجه ممکن را خلق کند.

بهترین جراح بینی گوشتی

بینی های گوشتی به دلیل ضخیم بودن پوست و ضعیف بودن بافت غضروفی، اغلب جزو بینی هایی هستند که جراحی آنها پر چالش می باشند و لازم است متقاضیان جراحی بینی گوشتی در مشهد، عمل خود را به دست یک جراح بینی خوب در این شهر با سطح مهارت و تجربه بالا بسپارند. 
با انتخاب بهترین دکتر عمل بینی در مشهد برای انجام جراحی بینی گوشتی، استفاده از مناسب ترین تکنیک به پشتوانه مهارت و تبحر جراح زیبایی بینی برگزیده شده، تضمین می شود و می توان بهترین نتیجه ممکن را انتظار داشت.

بهترین جراح بینی طبیعی

عمل بینی با مدل طبیعی در بینی های استخوانی یا گوشتی ، یک استراتژی خلق نتیجه طبیعی نچرال را از طریق حفظ زیبایی های طبیعی بینی و رفع ایراداتی از قبیل نامتناسب بودن اندازه سوراخ ‎های بینی ، قوس پشت بینی ، نا متعارف بودن زاویه بین بینی و لب بالا و برخی موارد دیگر ، دنبال می کند.
جراح بینی طبیعی ، زاویه بین لب بالا و بینی را اغلب بین ۹۰ تا ۹۵ درجه تنظیم می کند تا نوک بینی در موقعیت کاملاً طبیعی قرار گیرد. همچنین پل بینی را به گونه ای شکل می دهد که قوس محسوسی در آن ایجاد نشود ولی در عین حال ، صاف و زیبا باشد. دکتر عمل بینی طبیعی در خلق این مدل ، در دو جنسیت زن و مرد ، ملاحظاتی را مد نظر قرار می دهد تا نتیجه نهایی ، ایجاد یک هارمونی زیبا و چشم نواز در چهره باشد.

بهترین جراح بینی فانتزی 

عمل بینی با مدل فانتزی یک پروسه حساس است که فقط باید به دست یک جراح ماهر و با تجربه که احاطه کامل به آناتومی بینی داشته و با به روز ترین تکینیک های جراحی آشناست انجام شود. در این مدل ، اندازه بینی و سوراخ های آن بسیار کوچک می شود و قوس محسوسی روی پل بینی ایجاد می گردد. همه این تغییرات باید با در نظر گرفتن ملاحظاتی انجام شود تا مشکلی در فرایند تنفس ایجاد نشود. دکتر یگانه تیموری بهترین جراح بینی در مشهد این جراحی را برای متقاضیان خود به گونه ای انجام می دهد که بینی علاوه بر دستیابی به فرم و هارمونی چشم نواز با سایر اجزای صورت ، وظیفه خود یعنی تنفس را نیز به شکلی بی عیب و نقص انجام می دهد

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید


دانلود PDF

بنده دکتر یگانه تیموری که استادیار دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستم ، پس از پایان دوره پزشکی عمومی وارد فیلد تخصصی گوش، حلق و بینی شده و با کسب رتبه ۴ بورد تخصصی خود را دریافت نموده و دوره فلوشیپ فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس را با کسب رتبه اول با موفقیت به پایان رساندم.

 

0 0 رای ها
امتیاز دهی
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها